Vyšívame na priemyselných automatoch zn. Brother a Juki do textilných, syntetických alebo kožených materiálov a to buď do vystrihnutých, vyseknutých dielcov pre obuv- nícky a textilný priemysel, alebo do hotových výrobkov pre reklamný priemysel, firemné logá na pracovné oblečenie....

Našim krédom je kvalita, spoľahlivosť a pružnosť za primeranú cenu. Sme schopní vyšívať až 12 rôznych výšiviek súčasne. Celková denná kapacita výroby je 1000 ks 5000 stehových výšiviek . To nás predurčuje k nasadeniu pre veľkosériovú výrobu.

Podkladom pre výšivku môže byť vyšitá vzorka, grafické dáta bežných for mátov (jpg, gif, cdr), alebo kreslený obrázok. Po zadaní počtu kusov objed návky a špecifikácii materiálu na vyšívanie Vám vypočítame cenu za jeden kus výšivky. Cena závisí od počtu stehov výšivky. Za 1000 stehov účtujeme už od 3,00 Sk + DPH. V prípade máloseriovej výroby sa platí aj za prípravu vyšívacieho programu v cenách od 400,- Sk + DPH.

Používame certifikované, farebne stále kvalitné nite zn. Marathon, Isacord, Cotty, Fileine, Astra, ktoré sú už zahrnuté v cene výšivky. Dopravu materiálu zabezpečujeme poštou, kuriérskou službou, alebo vlastnými vozidlami.

Naše výšivky našli uplatnenie na športovej, detskej, pracovnej obuvi a odevoch, na reklamných predmetoch a odevoch. Medzi našich spokojných zákazníkov patria okrem domácich aj renomované zahraničné spoločnosti. Ukážky časti výroby si môžete pozrieť v galérii výšiviek.